Vladimir Micov, Ergin Ataman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu!

Bir dönem kendisini ülkemizde de izlediğimiz Vladimir Micov, eski koçu Ergin Ataman hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Vladimir Micov, geride bıraktığımız ay basketboldan emekli olduğunu açıklamıştı. 37 yaşında parkelere veda eden yıldızın kariyerinde sayısız şampiyonluklar var. Bunlardan bir tanesi de ilk ve tek kazandığı EuroCup kupası.

2014 senesinde Türkiye’ye gelen Micov, Galatasaray ile oynadığı üç senede bir EuroCup kupasının sahibi olmuştu. O dönemki çalıştığı isim Ergin Ataman hakkında, ağustos ayında katıldığı bir podcast’te konuştu.

Koç Ataman’ın antrenman yerine denize gittiğini söylerken, genellikle asistanıyla çalıştıklarından da bahsetti. Jao Mile’ın podcast’inde konuşan Sırp yıldızın açıklamalarından kesitler:

”Diyelim ki cumartesi günü bir maçımız var. Ergin Ataman pazar, pazartesi, salı ve çarşamba günleri ortadan kaybolurdu. Her şey asistanı tarafından halledilirdi. O sürekli telefondadır. Taraftarlarla da tartışmayı sevdiği için mesajlar gönderir.

Antrenmanın sonunda gelir ve veda ederdi. EuroLeague maçından sonraki gün tekrar yanımızdan ayrılır ve denize giderdi. Çeşme’ye gitmeyi çok seviyor. Arabasıyla giderdi. Asistanı da neredeyse her zaman antrenmanda kaldı.”

Deneyimli çalıştırıcı Ergin Ataman, şu sıralar 12 Dev Adam ile Atina’da Akropolis Turnuvası’na hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler