Yazarlarımız

30 Ağustos 2012’de yayın hayatına başlayan TrendBasket kurulduğu günden bu yana aynı prensiple yoluna devam ediyor: “Basketbol sevgisini daha fazla kişiyle paylaşmak isteyen kişiler için bağımsız bir basketbol portalı olmak.” Bu çerçevede kurulduğumuz günden bugüne kadar sitemize sayamayacağımız kadar çok insan katkı verdi ve bugünlere gelmemizi sağlayarak ailemizin bir parçası oldu.

2019 yılı itibariyla TrendBasket yarı zamanlı olarak sitemizin içeriğini oluşturan aşağıdaki temel ekibimiz ve hala Dünya’nın dört bir köşesinde, 20’den fazla şehirde sizler için içerik üreten gönüllülerimizden oluşuyor.

Onur-Coskun3

Onur Coşkun

Genel Yayın Yönetmeni

2014’te ailemizin bir parçası olan Onur Coşkun büyük emekler vererek oluşturduğu sitenin yayın dili ve içerik çeşitliliğininin sürdürülebilirliğini sağlamak için genel yayın yönetmeni olarak ekibimizin başındaki görevine devam ediyor. Aynı zamanda podcast yayınları ve köşe yazılarıyla da sitemiz için içerik üretiyor.

Dilara-Durmus3

Dilara Durmuş

Koordinatör

2015’te TrendBasket’e katılan Dilara Durmuş neredeyse her alanda katkı sağladığı TrendBasket’in bugüne gelmesinde en büyük pay sahiplerinden biri konumunda. Beş yılın ardından hala ilk günkü enerjisiyle sitede koordinatörlük görevini üstleniyor ve tüm içeriklerimizin aksamadan sizlere ulaşmasını sağlıyor.

baris-cevahir2

Barış Cevahir

Editör

Ocak 2016’da TrendBasket ailesine katılan Barış Cevahir spor sevgisi yalnızca basketbolla kalmayan ve tüm sporlarla yakından ilgili profiliyle ekibimizin içindeki en büyük spor aşığı konumunda. Ekibimizin genç neferlerinden olan Barış, Kasım 1998 doğumlu. İsmini ve resmini sık sık özel röportajlarımızda görebilirsiniz.

Yunus-Emre-Ak

Yunus Emre Ak

Editör

Ekibimizin bir diğer genç neferi, 98 jenerasyonundan namıdiğer White ailemize 2017’de katıldı. Kısa sürede üstün çalışma azmi ve basketbola olan sevgisiyle de kendini ispatlayarak ana ekibimize dahil oldu. TrendBasket özel testleri ve genç oyuncularla yaptığı röportajlarda imzasına sık sık rastlayabilirsiniz.

İletişim