Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Maccabi Tel Aviv, 24 yaşındaki guard Tyler Ennis’i deneyecek.

Gelecek sezon adına çalışmalarına devam eden EuroLeague ekibi Maccabi Tel Aviv, yaptığı açıklamaya göre  Tyler Ennis’in İsrail’e geldiğini duyururken oyuncunun burada antrenmanlara çıkacağını ve sağlıklı olduğunu kanıtlaması durumunda kendisiyle sözleşme imzalanacağını açıkladı.

Geçtiğimiz sezon başında NBA’den Fenerbahçe Beko’ya transfer olan Ennis, BSL’de oynanan Arel Üniversitesi Büyükçekmece maçında yaşadığı sakatlık sonrası sezonu kapatmıştı.

Geride bıraktığımız sezonda Fenerbahçe Beko forması ile toplamda sadece beş maça çıkabilen 24 yaşındaki Kanadalı guard, 5.0 sayı ve 1.0 asist ortalamalarıyla mücadele etmişti.

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

1 Comments

  1. Ali Acar - 01/08/2019

    Bir Fenerbahçe taraftarı olarak Ennis'i tekrardan izleyebilecek olmamıza sevindim başka takımda da olsa.Çok talihsiz ve kötü bir sakatlık yaşadı.İçeri drive eden guard eksikliğimiz vardı o dönem,Sloukas yorgun olduğunda faydalanmak amacıyla almıştık,nasip olmamıştı.Umarım sakatlığı tamamen düzelmiştir.Belki bu sene Maccabi performansı sonrası ,diğer sezon tekrar düşünülebilir kadroda.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir