Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda Dörtlü Final’e kalan Galatasaray Doğa Sigorta Koçu Ertuğrul Erdoğan, Darüşşafaka Tekfen maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Solgar Vitamin Türkiye Kupası Dörtlü Finali’nde Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak olan Galatasaray Doğa Sigorta’da Koç Ertuğrul Erdoğan, rakiplerinin çok önemli bir takımı eleyerek Dörtlü Final’e kaldıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

”Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nın değişen formatıyla beraber çok sürpriz sonuçlara tanıklık ettik. Bu bağlamda ilginç ve her türlü sonuca açık bir Dörtlü Final izleyeceğiz. Darüşşafaka Tekfen çok önemli bir takımı eleyerek buraya geldi. Çok da formda oldukları bir dönemdeler, hem EuroCup’ta hem lig ve kupada iyi bir ritim yakaladılar.”

“Bizim açımızdan çok zor geçecek bir karşılaşma olacak. Elbette eksiklerimizin hissedileceği bir maç olacak ama biz de son haftalarda bu eksiklerle yaşamayı ve bir şekilde sahada daha diri kalmayı öğrenmiş bir takımız. Bizim için çok önemli bir karşılaşma olacak. Tek maç, her sonuca açık. Maçın birinci saniyesinden son saniyesine kadar konsantrasyonumuzu üst seviyede tutmamız gerekiyor. Ankara’daki taraftarlarımızın desteğiyle iyi bir performans ortaya koymak ve adımızı finale yazdırmak istiyoruz.”

Galatasaray Doğa Sigorta Solgar Vitamin Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakasında TOFAŞ’ı eleyerek Dörtlü Final’de boy göstermeye hak kazanmıştı.


Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir