Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nde Dörtlü Final’e kalan Türk Telekom Koçu Burak Gören, Fenerbahçe Beko maçı öncesi bazı açıklamalarda bulundu.

Solgar Vitamin Türkiye Kupası Dörtlü Final müsabakasında Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak olan Türk Telekom’da Koç Burak Gören karşılaşma öncesi rakiplerinin çok kaliteli bir kadroya sahip olduğunu söylerken sözlerine şöyle devam etti:

”Öncelikle Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda Dörtlü Final’e kalmayı başardığımız için çok mutluyuz. Çeyrek finaldeki rakibimiz Pınar Karşıyaka, bu seneki organizasyonu ve kazandığı başarılar ile sezonun en dikkat çekici ekiplerinden bir tanesi. Değerli bir takımı yenerek Dörtlü Final’e kalmak da bizim açımızdan önemli ve gurur verici. Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda son iki sezondur yarı finale kalmayı başarıyoruz. Bu, kulübümüzün sportif istikrarı adına çok değerli. Dörtlü Final’deki rakibimiz Fenerbahçe Beko, kadro yapısı ile sadece ING Basketbol Süper Ligi’nin değil EuroLeague’in de en değerli kadrolarından bir tanesine sahip. Dörtlü Final’de kulübümüze, tarihimize yakışır bir mücadele ortaya koymak ve bu değerli organizasyonda final oynamak için mücadele etmek istiyoruz. Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda Dörtlü Final’e kalan dört değerli takıma da başarılar dilerim. Tüm Ankaralı basketbolseverleri bu keyifli mücadelelere bekliyoruz.”

Türk Telekom, Solgar Vitamin Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakasında Pınar Karşıyaka’yı mağlup ederek Dörtlü Final’e kalmaya hak kazanmıştı.


1 Comments

  1. volkan kasal - 15/02/2020

    Sevgili Burak Gören yorumunda son derece haklı.Türk Telekom'un oynadığı basketbolu takdir ediyorum.Yarı finalde Fenerbahçe Beko'ya karşı son saniyeye kadar başabaş bir oyun sergilediler.Maçtan sonra Obradoviç Burak Gören'i tebrik etti.Gerçekten heyecanı üst seviyede ve çok zevkli bir maç izledik.Her iki takım oyuncularını da kutluyoruz.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir