Düşük bütçeli otelde kaderini bekleyen multi-milyoner! | Durant için ne değişti?

15 Haziran 2015’te Kevin Durant’in ayağında yürüyüş ayakkabıları vardı, NBA Finalleri’ni izleyip önümüzdeki sezonu düşünüyordu.

Yeni işe alınan Oklahoma City Thunder koçu Billy Donovan ile yeni tanışmıştı. Durant rehabilitasyonunu bitirmek üzereydi ve sahalara döneceği gün git gide yaklaşıyordu. Gaza gelmişti.

Bir mesaj attı.

“Önümüzdeki yıl bizim senemiz!”

Bir tane daha:

“Sonra da kocaman, manyak bir ev yapacağım kendime ve gerisi gelecek! Hedef bu.”

Durant bayrağını asacağını, başladığı işi bitireceğini söyleyecekti. Takımın etrafındaki herkes Donovan’ın işe alınmasını yeni bir çağın başlangıcı, bir taze başlangıc ve yıldız oyuncularını elde tutmanın ilk adımı olarak görmüştü. Bunu Durant de hissetmişti..

Durant’in Oklahoma’da rehabilitasyonuna devam etmesi Donovan’ın etrafında çokca zaman geçirmesi demek oluyordu. Bu da Donovan’ın gelişi ve gösterdiği yeni yol için Durant’i heyecanlandırmaya yetmişti.

Durant her zamanki gibi kendini toplumsal işlere adamıştı. İlkokullardaki basketbol sahalarını tamir ettirdi. Şehirdeki okul programlarına ciddi miktarda bağışlarda bulundu. Will Rogers ve Gene Autry gibi isimlerin yanında eyaletin şöhretler karmasına adını yazdırmıştı bile.

4 Temmuz 2016’da, Kevin Durant Golden State Warriors’a katılmaya karar verdi, kariyerindeki tek takımı geride bırakarak.

Peki değişen neydi?

Geri1 of 6

Peki değişen neydi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler