Geri1 of 16

Yıldızlar da saçmalar

Final maçları tüm spor branşlarında süperstarların ortaya çıktığı arenalar olarak kabul edilir. Hatta öyle ki, bir yıldız sene içerisinde ne yaparsa yapsın, bu mecrada ağırlığını ortaya koyamazsa ciddi anlamda eleştiri yağmuruna tutulur ve hakkında bir anda hiç olmayan soru işaretleri belirir.

NBA’de en büyük arena da kuşkusuz final serileri. Genellikle final serilerini, yıldız oyuncularının performanslarıyla beraber hatırlarız. Ancak bu yıldızların en iyileri bile kötü bir gün geçirebilir. Bazen bu kötü günler bir senelik emeği boşa çıkarabiliyor. Kent Tukeli, Final serisi maçlarında berbat günler geçiren oyuncuları derlemiş. İşte o oyuncular ve performansları…

Geri1 of 16

Yıldızlar da saçmalar

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

1 Comments

  1. reggie31 - 25/07/2015

    Karl Malone 2004 playofflarında sakat sakat oynamıştı..Buna rağmen final serisi hariç playofflarda özellikle savunmada sağlam iş görmüştü..Final serisinde ise artık sahada yürüyecek hali bile kalmamıştı.. Ayrıca yaşı ve beklentiler gözönünde tutulduğunda bu listede olması biraz "garip" olmuş..

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir