Real Madrid’in Turkish Airlines EuroLeague’de Fenerbahçe Beko’yu 81-77 yendiği maçın ardından açıklamalarda bulunan Walter Tavares, Facundo Campazzo’nun Avrupa’nın en iyi oyun kurucusu olduğunu ifade etti.

Zor maç olacağını ve 40 dakika boyunca konsantre olmaları gerektiğini bildiklerini söyleyen Walter Tavares, Fenerbahçe Beko’nun hem hücum hem de savunmada çok fazla seçeceğe sahip olduğunu belirtti.

Takıma katıldığı günden bu yana gördükleri üzerine Facundo Campazzo’nun Avrupa’nın en iyi oyun kurucusu olduğunu ifade eden Tavares, Arjantinli oyuncunun parkede her şeyi yapabildiğini söyledi.

Walter Tavares’in Fenerbahçe Beko karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamalara haber metninin devamında ulaşabilirsiniz.

“Zor maç olacağını ve 40 dakika boyunca konsantre olmamız gerektiğini biliyorduk. Fenerbahçe hem hücum hem de savunmada çok fazla seçeceğe sahip bir takım.”

“Takıma katıldığım günden bu yana gördüklerime üzerine bunu söylemem gerekiyor, Facundo Campazzo Avrupa’nın en iyi oyun kurucusu. Parkede her şeyi yapabilen, all-around bir oyuncu.”


Kaynak | realmadrid.com

Onur Coşkun

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir