Turkish Airlines EuroLeague’deki ilk maçında Fenerbahçe Beko’yu 81-77 mağlup eden Real Madrid’in tecrübeli çalıştırıcısı Pablo Laso karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçın başını çok iyi oynadıklarını ancak daha sonra enerjilerinin düştüğünü söyleyen Pablo Laso, Fenerbahçe Beko’nun çok sayıda farklı dizilişi olduğunu ve maçın içinde kalıp ilk yarı bitmeden oyuna ortak olduğunu belirtti.

Sarı lacivertli ekibi yenmenin ne kadar zor olduğunu bildiklerini ifade eden Laso, harika bir takım karşısında harika bir zafer kazandıklarını söyledi.

Pablo Laso’nun Fenerbahçe Beko maçının ardından yaptığı açıklamalara haber metninin devamında ulaşabilirsiniz.

“Maçın başını çok iyi oynadık, şutlarımızı sokuyor ve iyi bir ritimle oynuyorduk. Fakat daha sonra enerjimiz düştü, sezonun bu bölümünde bunun normal olduğunu düşünüyorum.”

“Fenerbahçe harika bir takım. Çok sayıda farklı dizilişleri var ve maçın içinde kalıp ilk yarı bitmeden oyuna ortak oldular.”

“Oyuncularım maç sonunda akıllıca oynadı. Fenerbahçe’yi yenmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve harika bir takım karşısında harika bir galibiyet elde ettik.”


Kaynak | realmadrid.com

Onur Coşkun

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir