Thomas Heurtel: “FC Barcelona bana saygı duymadı” #EuroLeague

Real Madrid’in yeni yıldızlarından olan Thomas Heurtel, takımının ezeli rakibi ve aynı zamanda eski takımı olan FC Barcelona hakkında konuştu.

El Pais’e açıklamalarda bulunan Thomas Heurtel, Barça’nın kendisine saygı duymadığını ifade ederken yeni takımında bulunmanın da kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Heurtel’in açıklamaları şöyle:

“Ailem konusunda endişe ettiğim zor zamanlardı. Barça bana saygı duymadı. Orada birkaç yılımı böyle bir muamele görmek için mi geçirmişim? Her şeye rağmen tüm kötülüklerden olumlu şeyler çıkarmanız gerekiyor.

Şu an mükemmel bir yerdeyim. Buradaki amaç her zaman her şeyi kazanmak. İster EuroLeague olsun ister başka turnuvalar… Tüm arzumla burada olacağım. Her maçta elimden gelenin en iyisini vermeye çalışacağım. Ben bir hücum oyuncusuyum, bunun anlamı da sorumluluk almaktan çekinmemektir. Buraya kazanmaya geldim. Madrid’e karşı harika maçlar oynadım ve taraftarların takımlarını ölümüne desteklediğini gördüm. Şimdi de beni öyle desteklemelerini bekliyorum.”

Geçtiğimiz sezonun ortasında FC Barcelona’nın kendisini kadroda düşünmemesinin ardından Real Madrid ile görüşen Heeurtel, Barça tarafından engellemelerle karşılaşmıştı. Barça cephesi, bu engellemelere gerekçe olarak oyuncu ve menajerinin kendilerine karşı dürüst olmadığı iddiasını öne sürmüştü.


Kaynak: El Pais

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler