Fenerbahçe Beko’nun İtalyan pota altı oyuncusu Nicolo Melli ile dünkü antrenman öncesinde kısa bir röportaj gerçekleştirdim.

Sarı lacivertli ekibin son durumu, kendisinin takım içerisindeki rolü ve Final Four’da tecrübe sahibi olmakla ilgili konuştuğumuz konuştuğumuz röportajın tamamına metnin devamında ulaşabilirsiniz.

“Elbette tecrübenin önemli olduğunu düşünüyorum. Bu seviyede daha önce oynadık ve tecrübemizi parkeye yansıtmak istiyoruz. Bu aslında takımın ne yaptığıyla ilgili. Birbirimizi tanıyoruz, saha içerisinde iyi iletişim kuruyoruz ve bunları tecrübeyle birleştirip elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz.”

“Takım içerisindeki rolümden memnunum. Evet, Bamberg’de daha farklı bir oyuncuydum, daha farklı bir oyun oynuyordum ancak bambaşka bir sistemin içerisinde yer aldığım unutulmamalı. Oyuncu olarak bu değişimi sağlamak zorundasınız, konforlu hissedip hissetmediğimi soruyorsan evet, konforlu hissediyorum.”

“Zeljko Obradovic ile oyunumdaki farklı yönleri geliştirdim, savunmayı daha iyi okumaya başladığımı düşünüyorum. Saha içerisinde ne görev verilirse yapmaya çalışıyorum, benim işim bu. İki sezondur bu takımın parçası olduğum için gurur duyuyorum.”

Onur Coşkun

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir