Taraftara dişlik fırlatan Miles Bridges:”Tüm suçlamaları üzerime alıyorum” #NBA

NBA Doğu Konferansı play-in maçında Atlanta Hawks’ın Charlotte Hornets’i 132-103 mağlup ettiği maça Miles Bridges’ın ihraç sonrası yaptığı hareket damga vurdu.

NBA Doğu Konferansı’nda Cleveland Cavaliers ile playoff’lara kalma maçına hak kazanmak için Atlanta Hawks ve Charlotte Hornets dün gece sahne aldı. Maçı ev sahibi Atlanta Hawks üstün oyunuyla 132-103 kazanırken maça Miles Bridges’ın oyundan atılması sonrası seyirciye ağızlığını fırlatması damga vurdu.

Atlanta Hawks’ın ikinci yarıda Hornets’e nazaran daha iyi bir basketbol oynaması ve Hornets’in bu sezona dair ümitlerinin sona ermesi Miles Bridges’ı sinirlendirmiş olacak ki üst üste aldığı hızlı iki teknik faul ile oyun dışında kaldı. Sahayı terk edip soyunma odasına giderken kendisine doğru bağıran taraftara doğru dişliklerini fırlatması sorulduğunda Bridges durumu şu ifadelerle açıkladı:

“Aslında bana bağıran adamı hedefliyordum ancak küçük bir kıza çarptı. Bu benim açımdan kesinlikle kabul edilemez ve tüm sorumluluğu üstüme alıyorum. Bu benim karakterimde olmayan bir davranıştı ve yanlıştı. Çok fazla duygusaldım ve umarım küçük kızla iletişime geçip ondan içtenlikle bir özür dileyebilirim.”

Teknik faullerini hakeme yönelik küfür ettiği için alan Miles Bridges bu hareketinden dolayı NBA disiplinine tabii tutuldu. NBA yönetiminin kendisi hakkında ne ceza verirse versin kabul edeceğini de Bridges sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler