Stephen Curry: “Eğer LeBron ile 2K’de olsaydık bu ikili ölümcül olurdu” #NBA

Geçtiğimiz günlerde LeBron James’in açıklamlarına ters düşecek açıklamalarda bulunan Stephen Curry kendini katıldığı bir sohbette açıkladı.

Los Angeles Lakers‘ın süper yıldızı LeBron James ve Golden State Warriors’ın yıldızı Stephen Curry’i aynı takımda izlemek istemeyen NBA seyircisi herhalde azınlıktadır. İkili arasındaki bağ hakkında yorum yapan Stephen Curry geçmişe atıfta bulunarak şu sözleri söyledi:

“Bu olağanüstü bir durumdu. Detroit’te kolej ile birlikte son 16 maçımı oynarken LeBron ise NBA’de beşinci yılına girmişti. Geleceğin süper yıldızı olması beklenen bu dönemde beni desteklemek için maçıma gelmişti.”

Geçtiğimiz günlerde LeBron James, Stephen Curry ile oynama arzusunu bir kez daha birlikte oynamak istediği kişinin sorulması üzerine kesin olarak Curry olduğunu belirterek dile getirmişti. Ancak Curry ise bu duruma şu şekilde yanıt vermişti:

“LeBron bu isteğe sahip ve iki All-Star maçında kendi takımına beni seçti. Onun için bunun yeterli olup olmadığını bilmiyorum ancak şu anda halimden memnunum.

Eğer LeBron gibi gelmiş geçmiş en iyi basketbolculardan biri sizinle oynamak istiyorsa bu gurur verici bir durum ancak şu anda konuştuklarımızla bir hayal dünyasında yaşıyoruz.”

Steph Curry bu sözlerinin ardından Draymond Green ile birlikte katıldığı bir sohbette ise daha önceki sözlerine şu şekilde açıklık getirdi:

“Eğer bir fantezi draftı yapsaydık LeBron’un çok yönlülüğü ve benim şut becerilerim birleştiğinde neler olabileceğini çok merak ediyorum. Ama gerçekçi olmak lazım bu yüzden halimden memnunum dedim.

Mental olarak şu an bulunduğunuz durumdan ve takımdan uzaklaşmanıza izin vermemelisiniz. Bu durum biraz fantezi de olsa kesinlikle saygı duyuyorum ve eğer 2K’de olsaydık bu ikili ölümcül olurdu.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler