Stephen Curry’nin #NBA playoff başlangıcına yetişmesi bekleniyor!

Boston Celtics maçında sakatlanan Stephen Curry’nin sağlık durumuna ilişkin haberler gelmeye devam ediyor.

Chase Center’da Boston Celtics’i ağırlayan Golden State Warriors mücadeleden farklı mağlubiyetle ayrılmıştı. Curry’nin yokluğu da maçın gidişatını etkilerken maç esnasında kameralara tartışma görüntüleri de takılmıştı. Koç Steve Kerr, süper yıldızının sakatlanmasına sebep olan Marcus Smart ile sözlü tartışmaya girmişti.

Mücadelenin ardından Marcus Smart kendisini ”Sert oynarım, sadece oyunu oynadım” gibi cümlelerle ifade etmişti. Koç Kerr ise ilk önce MR sonuçlarını bekleyecekleri bilgisini aktarmıştı. O sonuçlar dün akşam geldi ve sonuçların negatif olduğu söyleniyor.

Sol ayak bileğinden sakatlanan Curry’nin ilk önce süresiz olarak parkelerden uzak kalacağı açıklandı. Sonrasında Adrian Wojnarowski’nin eklemeleriyle Warriros yıldızının playoff’ları yakalayabileceği söylendi.

2021/22 NBA playoff’ları önümüzdeki nisan ayının ortalarında başlayacak. Warriors’ın önünde yaklaşık bir aylık süreç bulunuyor. Sahalara dönebilme ihtimali sevindirse de Stephen Curry’nin süreci uzatma ihtimali de var. Ayak bileğini daha fazla uzmana göstererek farklı görüşler alacağı açıklandı.

Golden State Warriors 47 galibiyetle batının üçüncüsü konumunda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler