Marcus Smart: ”Eminim kötü anılacağım ama ben kendimi biliyorum” #NBA

Dün gece Boston Celtics maçında Stephen Curry’nin sakatlanmasına Marcus Smart sebep olmuştu. Konuyla ilgili açıklama geldi.

Chase Center’da Golden State Warriors’ı bozguna uğratan Boston Celtics’te gecenin konuşulan ismi Marcus Smart idi. Mücadelenin ikinci çeyreğinde Stephen Curry ile girdiği bir pozisyonda rakibinin sakatlanmasına neden oldu. Ancak o bunu kabul etmediğini söylüyor.

Sakatlığın ardından Warriors Başantrenörü Steve Kerr ile de arasında tansiyon yükselmişti. Maç sonrası basın toplantısında konuşan Kerr ise aralarının iyi olduğunu açıklamıştı.

Sosyal medyada da büyük bir kesim tarafından konuşulan pozisyona açıklık getirdi. Kendisinin sert oynayan bir oyuncu olduğunu ve bunun dışında başka bir şey yapmadığını açıkladı.

”Eminim kötü anılacağım”

Taraflarca kötü anılacağını bildiğini söyleyen Smart, topu alıp oynamak için o pozisyona girdiğinin altını bir kez daha çizdi: ”Eminim kötü anılacağım. Ama ben kendimi biliyorum. Sert oynarım ve her şeyi sahada bırakırım. Takım arkadaşlarım, diğer oyuncular bilirler ki ben kötü adam değilim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler