BSL Play-off 2016 Tahmin Yarışması başlıyor!

17 Mayıs tarihinde sekiz takımın katılımı ile başlayacak Spor Toto Basketbol Ligi Play-off’u için lig yönetimi taraftarları oyuna daha fazla dahil etme adına yeni bir uygulama başlatıyor.

Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off 2016 Tahmin Yarışması adı altında taraftarların her çeyrek final maçının maç skoruyla birlikte kazananını ve şampiyon dahil bütün turların galiplerini tahmin etmesine dayalı yeni bir uygulama piyasaya sürüldü.

Yarışmaya katılabilmek için bu linke tıklayıp Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off tablosunu doldurmak yeterli. Katılımcılar her doğru tahmin için belirlenen ölçüde puanlar kazanacak. Tabloda birbiriyle eşleşen sekiz takımın oynayacağı dört çeyrek final serisini seri skorlarıyla birlikte doğru olarak tahmin eden, devamında yarı final ve final serilerini de doğru tahmin eden ve BSL’nin elllinci şampiyonunu doğru final serisi skoruyla bilerek en yüksek puana ulaşan bir kişi, Play-off’un sonunda büyük ödül olan bir çift BSL All-Star 2017 saha kenarı biletlerine hak kazanacak.

Katılımcıların 17 Mayıs Salı günü saat 15:00’e kadar ilgili tabloyu doldurmaları ve isim-soy isim, e-mail adresi, destekledikleri takım ve telefon numaraları gibi kişisel bilgilerini de tablonun altında yer alan forma yazmaları gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler