Olcay Çakır Turgut: “Taraftarımızın gücü bize ekstra güç olacak” #EuroLeagueWomen

Fenerbahçe Safiport’un yıldız oyuncusu Olcay Çakır Turgut, Final Four organizasyonu öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

EuroLeague Women’da Final Four heyecanının başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Fenerbahçe Safiport da bu akşam saat 20.00’de yarı final maçına çıkacak. Temsilcimiz Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda ZVVZ USK Praha ile karşı karşıya gelecek. Organizasyon öncesinde katılımcı takımların başantrenörlerinin ve birer oyuncularının katıldığı bir basın toplantısı organize edildi. Olcay Çakır Turgut da Fenerbahçe Safiport kadrosunu temsilen toplantıya katılan isim oldu. Turgut, sözlerine Final Four’da yer almak için ne kadar çok çalıştıklarını dile getirerek başladı:

“Biz burada olmak için çok çalıştık. İyi bir sezon geçirdik ve takım olarak iyi mücadele ettik. Tabii ki sezon içinde bazı eksikliklerimiz, hatalarımız olmuş olabilir. Takım olarak çalışarak performansımızı daha iyi noktaya getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Taraftarlarımız önünde oynayacak olmak mutluluk ve heyecan verici. Biliyorum ve inanıyorum ki taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacaklar. İlk maçı kazanarak, yolumuza devam etmek istiyoruz. İyi bir oyunla bu turnuvada başarılı olmak istiyoruz.”

Olcay Çakır Turgut, sözlerine Fenerbahçe taraftarının vereceği desteğin önemine vurgu yaparak nokta koydu:

“Yarın taraftarlarımız önünde oynamak bizim için çok mutluluk verici. Onların gücü bize ekstra güç oluyor. Prag iyi bir rakip, iyi bir takım. Takım olarak bu seviyede olduğumuz zaman en üst seviyedeki takımlara karşı oynamaya hazırız. Takım olarak çok çalıştık bu turnuva için iyi hazırlandık. Elimizden geleni yapacağız, çok çalışacağız ve bu turnuvada başarılı olacağımıza inanıyoruz.”

Fenerbahçe Safiport’un yarı final mücadelesinin başlama atışı saat 20.00’de yapılacak. Bu heyecanlı mücadele TRT Spor 2 ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler