Victor Lapena: “Bu atmosferde oynamak için hazırız!” #EuroLeagueWomen

Fenerbahçe Safiport Başantrenörü Victor Lapena, Final Four organizasyonu öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

EuroLeague Women’da Final Four heyecanının başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Fenerbahçe Safiport da bu akşam saat 20.00’de yarı final maçına çıkacak. Temsilcimiz Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda ZVVZ USK Praha ile karşı karşıya gelecek. Organizasyon öncesinde katılımcı takımların başantrenörlerinin ve birer oyuncularının katıldığı bir basın toplantısı organize edildi. Fenerbahçe Safiport Başantrenörü Victor Lapena, sözlerine Final Four’un İstanbul’da düzenlenmesinin kendilerini ayrıca motive ettiğini vurgulayarak başladı:

“Final Four organizasyonuna katılıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Turnuvanın İstanbul’da ve taraftarlarımızın önünde oynanacak olması bizler için ayrıca motivasyon sebebi. Diğer hocaların da bahsettiği gibi Final Four en üst seviyedir. Biz burada mücadele ediyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.”

Öte yandan Victor Lapena, turnuvaya oldukça hazır ve odaklanmış durumda olduklarını dile getirerek sözlerine nokta koydu:

“Takımımız, bu atmosferde oynamak için hazır. Ben bunu kendilerinde görüyorum. Ev sahibi olmamız tabii ki bizim için avantaj olacak çünkü taraftarlarımızın bize ne kadar çok destek olacağını biliyoruz. Oyuncularımızda heyecan, istek ve arzu var tabii ama bildiğiniz üzere maç başladıktan sonra o heyecanı bir kenara koyup, maça odaklanarak en iyi şekilde mücadele edeceklerine eminim.”

Fenerbahçe Safiport’un yarı final mücadelesinin başlama atışı saat 20.00’de yapılacak. Bu heyecanlı mücadele TRT Spor 2 ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler