NBA Basketball School, tüm heyecanıyla devam ediyor!

Bu yaz NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından ikincisi düzenlenen NBA Basketball School, tüm heyecanıyla devam ediyor.

Kocaeli Kartepe’de The Green Park’ta düzenlenen organizasyonun üçüncü gününde sabah kahvaltısının ardından kondisyoner Emrah Koyuncu ve Koçlar Alex Sarama, Zafer Çavuşoğlu, Fatih Kırdar ve Marko Milic eşliğinde antrenman yaptılar.

Öğle yemeğinin ardından ilk olarak organizasyonda görev alan staff ekibi, “Koçların Koçu” Tim Shea yönetiminde toplandı ve fikir alışverişinde bulundu. Devamında Marko Milic, Tim Shea, Koç Zafer Çavuşoğlu ve Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem, oyuncularla birlikte düzenlenen toplantıda katılımcılara deneyimlerini aktardı ve çeşitli önerilerde bulundu.

Devamında kampın ilk maçı oynandı. Koç Tim Shea ve Koç Alex Sarama’nın takımları karşı karşıya gelirken, ilk karşılaşmadan Shea’in takımı galip ayrıldı. Devamında oynanan karşılaşmadan ise son dakikalarda etkili olan Koç Ertuğrul Karaca’nın takımı galip geldi.

Günün son maçında ise Koç Ekrem Polat’ın takımı ile Koç Fatih Kırdar’ın takımı karşılaştı. Maçı başından sonuna kadar üstün götüren taraf Ekrem Polat’ın takımı olurken, mücadele farklı sonuçlandı.

Gün boyunca Beyaz Gölge Kurucusu Burçin Badem de oyuncularla birlikte antrenmanlarda yer alarak katılımcılara çeşitli uyarılarda bulundu.

Beyaz Gölge tarafından organize edilen ve 30 Haziran’a kadar devam edecek olan NBA Basketball School’dan gelişmeleri gün gün sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Geri1 of 2

NBA Basketball School, tüm heyecanıyla devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler