#NBABasketballSchool’da dördüncü gün geride kaldı

NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından bu yaz ikincisi organize edilen NBA Basketball School’da dördüncü gün geride kaldı.

Dördüncü günde sabah kahvaltısının ardından Marko Milic, Koç Alex Sarama ve Fatih Kırdar yönetiminde ilk antrenman yapıldı. Günün ikinci antrenmanı ise kondisyoner Emrah Koyuncu’nun refakatinde yapılan ısınma hareketlerinin ardından Koç Zafer Çavuşoğlu ve  Burçin Badem yönetiminde yapıldı. Öğle idmanı ise Koç Ertuğrul Karaca yönetiminde gerçekleştirildi.

Öğle yemeğinin ardından katılımcılar dinlenmeye çekilirken, akşamüstü yapılan maçlarla dördüncü günde heyecan daha da arttı. Büyük bir çekişme ve eğlenceye sahne olan maçlarda bir maçın galibi uzatma devresinde belli olurken, günün en farklı galibiyetini ise Marko Milic’in takımı Lakers aldı.

NBA Basketball School’da dördüncü gün, akşam yemeğinin ardından Koç Tahsin Tahmaz ve Ertuğrul Karaca yönetiminde yapılan akşam antrenmanı ve şut idmanı ile birlikte sonlandı.

Medya partneri olduğumuz Beyaz Gölge Eğitim Sağlık Spor Organizasyonları Tanıtım AŞ tarafından düzenlenen bu eşsiz organizasyondan gelişmeleri gün gün sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Geri1 of 2

#NBABasketballSchool’da dördüncü gün geride kaldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Beyaz Gölge’nin yeni #NBA Basketball School kampı sizleri bekliyor

NBA Academy Türkiye ortağı Beyaz Gölge'nin NBA Basketball School kampları devam ediyor. 23-31 Ocak 2020 tarihlerinde Kuşadası'nda NBA'den ve Türkiye'den lider antrenörlerin gözetiminde basketbolun zirvesine...

Burçin Badem: “Türkiye’de, #NBA’in Avrupa’daki bir basamağı oluşacak” | TB ÖZEL

I NBA'in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından düzenlenen NBA Basketball School'da Beyaz Gölge kurucusu Burçin Badem ile özel bir röportaj gerçekleştirdik. 2000 yılında Beyaz Gölge'yi kuran...

NBA Basketball School sona erdi

NBA'in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından organize edilen NBA Basketball School, yaşattığı tüm deneyim ve eğlencenin ardından sona erdi. Kampın son gününde katılımcılar, ailelerinin de...