#NBABasketballSchool’da dördüncü gün geride kaldı

NBA’in Türkiye ortağı Beyaz Gölge tarafından bu yaz ikincisi organize edilen NBA Basketball School’da dördüncü gün geride kaldı.

Dördüncü günde sabah kahvaltısının ardından Marko Milic, Koç Alex Sarama ve Fatih Kırdar yönetiminde ilk antrenman yapıldı. Günün ikinci antrenmanı ise kondisyoner Emrah Koyuncu’nun refakatinde yapılan ısınma hareketlerinin ardından Koç Zafer Çavuşoğlu ve  Burçin Badem yönetiminde yapıldı. Öğle idmanı ise Koç Ertuğrul Karaca yönetiminde gerçekleştirildi.

Öğle yemeğinin ardından katılımcılar dinlenmeye çekilirken, akşamüstü yapılan maçlarla dördüncü günde heyecan daha da arttı. Büyük bir çekişme ve eğlenceye sahne olan maçlarda bir maçın galibi uzatma devresinde belli olurken, günün en farklı galibiyetini ise Marko Milic’in takımı Lakers aldı.

NBA Basketball School’da dördüncü gün, akşam yemeğinin ardından Koç Tahsin Tahmaz ve Ertuğrul Karaca yönetiminde yapılan akşam antrenmanı ve şut idmanı ile birlikte sonlandı.

Medya partneri olduğumuz Beyaz Gölge Eğitim Sağlık Spor Organizasyonları Tanıtım AŞ tarafından düzenlenen bu eşsiz organizasyondan gelişmeleri gün gün sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Geri1 of 2

#NBABasketballSchool’da dördüncü gün geride kaldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler