Miles Bridges, üç davayla karşı karşıya

Kız arkadaşına fiziksel şiddette bulunduğu iddiaları olan Miles Bridges hakkında üç ayrı dava açıldı.

Geçtiğimiz ay kız arkadaşına, iki çocuklarının önünde şiddet uyguladığı iddiaları sebebiyle tutuklanan ve 130 bin dolar kefalet ödeyerek serbest kalan Charlotte Hornets oyuncusu Miles Bridges için Los Angeles Bölge Savcısı tarafından üç ayrı dava açıldı.

Bölge Savcısı Miles Bridges’a, ‘bir çocuğun ebeveynini yaralama‘ suçlamasıyla bir, ‘büyük bedensel yaralanmalara veya ölüme neden olabilecek şartlar ve koşullar altında çocuk istismarı‘ suçlamasıyla iki ayrı dava açtı.

Bridges, konuyla alakalı savunmasını yapmak için bugün Los Angeles Bölge Yüksek Mahkemesi’ne gidecek.

Miles Bridges’ın kız arkadaşı ve iki çocuğunun annesi olan mağdur Mychelle Johnson, konuyla alakalı olarak kendi Instagram hesabı üzerinden Bridges’ın kendisini darp ettiğini gösterdiği fotoğraflar paylaşmıştı. Johnson, iddialarını şu şekilde dile getirmişti:

“Buralara gelmesinden dolayı nefret ediyorum ama artık susamıyorum. Birilerinin evimi yıkmasına, beni her şekilde taciz etmesine ve çocuklarımızı ömür boyu travmatize etmesine izin verdim. Dünyaya kanıtlayacak hiçbir şeyim yok ama bu kadar korkunç bir şey yapabilen birinin pişmanlık duymamasına ve olmadığım bir şeyin resmini çizmesine izin vermeyeceğim.

Etrafımdaki insanların beni susturmaya ve bu kişiyi korumak için yalan söylemeye devam etmesine izin vermeyeceğim. Etik değil, ahlak dışı ve gerçekten hasta. Kalbimi acıtıyor çünkü her zaman bir ümidim vardı. Benim için bu sevgi korkutucu olsa da artık kendim için ayağa kalkma zamanı geldi.

Artık başkalarını korumak için susmayacağım çünkü kendime ve çocuklarıma herkesin ‘imajından’ daha çok değer veriyorum.

Sempatiye ihtiyacım yok, sadece bunun kimsenin başına gelmesini istemiyorum. Sadece bu kişinin yardım almasını istiyorum, çocuklarım daha iyisini hak ediyor. Bu durum canımı acıtıyor. En önemlisi de her şeye tanık olan çocuklarım için korkuyorum ve acıyorum. Lütfen ailemin mahremiyetine saygı gösterin. İğrenç dedikodu ve iddialara son verin.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler