Miles Bridges hakkında eşi açıklamalarda bulundu!

Geçtiğimiz gün Charlotte Hornets’in yıldızı Miles Bridges, aile içi şiddet suçunu işlediği için medyaya tutuklandığı haberi düşmüştü!

Charlotte Hornets forveti Miles Bridges, çarşamba günü Los Angeles’ta aile içi şiddet nedeniyle tutuklandığı haberi gündeme düştü. Bridges, tartışmada eşini fiziksel olarak yaralarken ertesi gün polise teslim oldu. 24 yaşındaki Bridges, 130.000 dolar kefalet ödeyerek serbest kaldı.

Perşembe akşamı geç saatlerde Miles Bridges’ın eşi ve iki çocuğunun annesi Mychelle Johnson kendi Instagram hesabından Bridges’ın kendisini darp ettiği görüntüleri bir yazı ile paylaştı.

“Buralara gelmesinden dolayı nefret ediyorum ama artık susamıyorum. Birilerinin evimi yıkmasına, beni her şekilde taciz etmesine ve çocuklarımızı ömür boyu travmatize etmesine izin verdim. Dünyaya kanıtlayacak hiçbir şeyim yok ama bu kadar korkunç bir şey yapabilen birinin pişmanlık duymamasına ve olmadığım bir şeyin resmini çizmesine izin vermeyeceğim.

Etrafımdaki insanların beni susturmaya ve bu kişiyi korumak için yalan söylemeye devam etmesine izin vermeyeceğim. Etik değil, ahlak dışı ve gerçekten hasta. Kalbimi acıtıyor çünkü her zaman bir ümidim vardı. Benim için bu sevgi korkutucu olsa da artık kendim için ayağa kalkma zamanı geldi.

Artık başkalarını korumak için susmayacağım çünkü kendime ve çocuklarıma herkesin ‘imajından’ daha çok değer veriyorum.

Sempatiye ihtiyacım yok, sadece bunun kimsenin başına gelmesini istemiyorum. Sadece bu kişinin yardım almasını istiyorum, çocuklarım daha iyisini hak ediyor. Bu durum canımı acıtıyor. En önemlisi de her şeye tanık olan çocuklarım için korkuyorum ve acıyorum. Lütfen ailemin mahremiyetine saygı gösterin. İğrenç dedikodu ve iddialara son verin.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler