NBA‘in eski oyuncularından olan Matt Barnes, Golden State Warriors’ta forma giydiği dönemdeki koçu Steve Kerr’e neredeyse esrar vereceğini söyledi.

Matt Barnes, Stephen Jackson ile birlikte sunduğu All the Smoke Podcast’e bu kez Steve Kerr’ü davet etti. Kerr ile Warriors günleri, Michael Jordan ve Chicago Bulls dönemlerini konuşan Barnes, bu sohbette Kerr’e esrar vermemek için kendini zor tuttuğunu itiraf etti.

Barnes, Kerr kronik sırt ağrıları çekerken onu bu şekilde görmeye dayanamadığını belirtirken konu hakkında şunları söyledi:

“O dönemde ne kadar zorlandığını tahmin bile edemiyordum. Koç ve oyuncu ilişkisi sınırlarını aşmak istemiyordum ama ‘Koç, çantamda senin için bir güzellik var’ dememek için kendimi zor tutuyordum. Onun ne kadar ağrı çektiğini hatırlıyorum, aynı pozisyonda iki dakika bile oturamıyordu. Ona ‘Koç, yanımda esrar var ve bu senin bütün sıkıntılarını çözecek.’ demek istiyordum.”

Geçirdiği sırt ameliyatından sonra kronik ağrıları devam eden Kerr, 2017 Playofflarına sırtındaki ağrılardan ötürü önemli maçları kaçırmak durumunda kalmıştı.

Bu ağrıları nedeniyle daha evvel marijuana kullandığını itiraf eden Kerr, oyuncuların kas ağrıları için esrar kullanmasının serbest olması gerektiğini savumuştu.


Kaynak: All the Smoke

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir