Mark Cuban: “Blake Griffin adına üzgünüm, ailesine çiçekleri yolladık!”

NBA’de yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Dallas Mavericks takımının sahibi Mark Cuban, iki gün önce oynanan Dallas Mavericks-Los Angeles Clippers karşılaşmasında J.J. Barea’nın oyundan diskalifiye edildiği pozisyon hakkında konuştu.

Karşılaşmanın üçüncü çeyreğinin ortasında yaşanan bir perdeleme pozisyonunda, her iki oyuncunun birbirini itmesinin ardından Blake Griffin yerde kalmış ve hakemler pozisyonunu tekrar izledikten sonra J.J.Barea’yı karşılaşmadan ihraç etmişti.

İşte o pozisyon:

https://twitter.com/SInow/status/845134859269922817

Birçok kişi tarafından Blake Griffin’in o pozisyonda “flop” denilen hakemi kandırmaya yönelik bir hareketle kendisini yere attığı tartışılsa da bu tartışmaya en güzel noktayı Mark Cuban koydu.

Bir gazetecenin sosyal medyadan kendisine bu kararla ilgili sorduğu soruya Mark Cuban, oldukça iğneleyici bir cevap vererek kendisinin ne kadar sivri dilli olduğunu bir kez daha gösterdi ve basketbolseverleri eğlendirmeyi başardı. Cuban cevabında şunları söyledi:

“Blake adına çok üzgünüm. Böyle bir nakavtın ardından geri dönebilmek zordur. Ailesine başsağlığı dileyerek çiçek yolladık. Tahmin ediyorum ki oldukça uzun bir süre sadece pipetle beslenebilecek. Dualarımız Blake ve ailesiyle.”

Bu ilginç ve oldukça iğneleyici açıklamaya Blake Griffin’in cevap verip vermeyeceği büyük bir merak konusu.


*Kaynak: @IsaacHarrisNBA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler