NBA‘de bu yaz neler yapacağı merak konusu olan Los Angeles Lakers, uzun süredir peşinde olduğu Anthony Davis için yeni teklifini hazırladı.

New York Times’tan Marc Stein’ın haberine göre Anthony Davis’i kadrosuna katarak bu yaz daha da çekici bir takım olmayı hedefleyen Los Angeles Lakers, süper yıldız için takımı NOLA’ya Lonzo Ball, Brandon Ingram ve 2019 Draft’ındaki dördüncü sıra seçimini sundu.

Bu teklifin kuvveti tartışıladursun, Davis için ısrarlı tek ekip Lakers değil. Celtics de Davis için NOLA ile görüşüyor ve etkili bir teklif sunma hazırlığında ancak süper yıldız, ESPN’in haberine göre menajeri Rich Paul’a Lakers’a gitmek istediğini belirtti.

NBA tarihinin en büyük iki organizasyonunu peşine takan 26 yaşındaki süper yıldızın, Lakers eğer 2019 Draft’ında dördüncü sıra seçimini gerçekleştirirse Lakers’a katılma olasılığının olmadığı kulislerde geçilen bilgiler arasındaydı.


Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

1 Comments

  1. […] Lakers’ın teklifinde iki All-Star potansiyelli oyuncu olmasına karşın All-Star bir oyuncu olmaması, takımları takasa üçüncü bir takımı dahil etmeye itiyor. Bu bağlamda Lakers’ın dördüncü sıra draft hakkı karşılığında bir üst seviyede bir oyuncuyu NOLA’ya gönderebilecek takım arayışına giren taraflar, bunun haricinde de birkaç pürüzle uğraşıyor. […]

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir