Lokman Hekim Fetihye Belediyespor, #BSL’ye katılım başvurusunu yaptı

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, ING Basketbol Süper Ligi’ne katılım başvurusunu yaptı.

Antalya ekibinin kulüp kanallarından duyurduğu gelişmeye göre TBL ekibi Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, BSL’nin 16. takımı olmak için katılım başvurusunu TBF’ye iletti.

Kulüp tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Kulübümüz, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 4 Eylül 2020 tarihli duyurusundan sonra, ING Basketbol Süper Ligi’ne katılabilmek için hazırlamaya başladığı dosyayı 18 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Basketbol Federasyonuna teslim etmiş bulunmaktadır.

Fethiye’mizin Basketbol Süper Ligi’nde yer alabilmesi için en başından beri her türlü desteği veren Belediye Başkanı Sn. Alim Karaca ve ana sponsorumuz Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetimi başta olmak üzere, Fethiye’deki meslek odalarına, sivil toplum örgütlerine, siyasî parti ilçe yönetimlerine, yerel ve ulusal medya organlarına, bürokratik ve idarî işlemlerin tamamlanmasına yardımcı olan resmî ve özel kurum personeline, ekmeğini Fethiye’den kazanan ve haklı mücadelemize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara sonsuz teşekkür ediyoruz.
 
Basketbol Federasyonumuzun bu konuda son derece adil bir karar vereceğinden en küçük şüphemiz olmadığını, ne yönde karar verilirse verilsin bunu saygıyla kabul edeceğimizi peşinen beyan ederiz.
 
ÇÜNKÜ BİZ BASKETBOLU SEVİYORUZ.
 

Lokman Hekim Fethiye Belediyesi Yönetim Kurulu”


Kaynak: Lokman Hekim Fethiye Basketbol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler