Fenerbahçe Beko’nun Fransız oyun kurucusu Leo Westermann, takımının CSKA Moskova ile oynayacağı maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Turkish Airlines EuroLeague’e 2/2 ile başlangıç yapan Fenerbahçe Beko, yarın akşam CSKA Moskova’yı evinde ağırlayacak olurken Leo Westermann, bu mücadele öncesi açıklamalarda bulundu. EuroLeague’deki en iyi takımlardan biriyle karşılaşacaklarını ifade eden Westermann, karşılaşmanın sert bir mücadele olacağını söyledi.

Westermann’ın açıklamaları şu şekilde:

”EuroLeague’deki en iyi takımlardan biriyle karşılaşacağız. Her sezon daha da iyi kadrolara sahip oluyorlar. Clyburn kadroya döndü ve EuroLeague’in en iyi oyuncularından ikisi olan Shengelia-Milutinov ikilisine sahipler. CSKA kağıt üzerinde çok iyi bir takım. Sert bir mücadele olacak. Maça hazırız ve fiziksel olarak üst seviye bir karşılaşma olacağını biliyoruz. Kazanmak istiyorsak bu sertlik seviyesine cevap verebilmeliyiz. 

Ben de sakatlıktan dönüş sürecimi yaşıyorum. Hafta sonunda iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum ama bu farklı bir seviye olacak.”


 

Metehan Metin Cetin

Basketbol sevdalısı bir genç. İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir