Klay Thompson: “Dördüncü yüzüğü kazanmak istiyorum” #NBA

Uzun süreli sakatlığından dönmeye çalışan ve geçtiğimiz günlerde takımla birlikte ilk antrenmanına çıkan Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, tekrar antrenmana çıkabilmiş olmanın heyecanını yaşıyor.

2019 NBA Finalleri’nde sakatlanan ve o zamandan beri takımından ayrı olan Klay Thompson, yakın zamanda parkelere dönmeye ve Golden State Warriors adına mücadele etmeye hazırlanıyor. Bu konuda çok heyecanlı olduğunu belirten Warriors yıldızı, tam formuna kavuşmak için acele etmek istemiyor.

Klay Thompson: “Bu çok heyecan verici, sahada bir aşağı bir yukarı koşmak ve basketbol oynamak gerçekten bir lütuf. Sıkıcı günler geride kaldı ve maç formuma ulaşıyorum. Sabırlı olmalıyım çünkü oynamak için çok hevesli biri olsam dahi yalnızca burada olduğum için bile inanılmaz derecede minnettarım. Antrenman ekibimle birlikte son iki senede yaptığımız iş gerçekten meyvesini veriyor.”

Son oynadığı zamanki gibi geri dönmek istediğini ve bu yüzden sabırlı olacağını belirten yıldız oyuncu geri dönmek ve kazanmaya devam etmek istediğini sözlerine ekledi. Hedefinin dördüncü yüzük olduğunu belirten Thompson, harika hissettiğini ve dönüşünün zaman alacağını dile getirdi.

Warriors organizasyonu ve taraftarlar Thompson’ın Noel’e yakın bir tarihte dönmesini umut etse de koç Steve Kerr yıldız oyuncusunun dönüşü için herhangi bir net tarih belirlemediklerini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Koç ve Warriors ekibi, Thompson’ın sahadan bu kadar uzun süre uzak kaldıktan sonra gücünü ve dayanıklılığını artırmaya devam etmesini istiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler