NBA‘in efsane isimlerinden Shaq O’Neal, tüm dünyaya yayılan karton taraftar uygulamasında tribündeki yerini eğlenceli pozuyla alacak.

İngiltere 2. Ligi ekiplerinden Northampton Town, karton taraftar uygulamasında NBA efsanesi Shaq O’Neal’ın da yer alacağını açıkladı. BUna göre, önümüzdeki hafta 2. Lig playoff müsabakaları kapsamında Cheltenham ile karşılaşacak olan Nothampton Town’ı tribünde destekleyecek isimlerden biri de Shaq olacak.

Kulübün Başkanı Kelvin Thomas ile köklü bir iş geçmişi bulunan Shaq, bu sayede karton taraftar olarak tribündeki yerini alacak. Kulübe bir destek mesajı da gönderen Shaq’ın mesajı şöyle:

“Kelvin ve tüm takıma Şans diliyorum. Umarım ligi en yüksek sırada bitirirsiniz. İlerleyen zamanda bir maçınızı da izlemeye gelmeyi istiyorum.”

Northampton ekibinin konu hakkında yaptığı açıklamada ise “Shaquille O’Neal’ı İngiltere’ye gelişinde maçımızı izlemek üzere stadımıza davet ettik. Onunla bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Muhtemelen bizim en ‘büyük’ taraftarımız kendisi.” ifadeleri yer aldı.


Kaynak: ntfc.co.uk

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir