Bora Sancar: “Sertaç Şanlı’ya #EuroLeague takımlarından ilgi var”

Anadolu Efes’in başarılı pivotu Sertaç Şanlı’nın menajeri Bora Sancar, Şanlı’ya çeşitli EuroLeague takımlarından ilgi olduğunu söyledi.

Sports TV yayınında Levent Yavuz’un konuğu olan IstBasket Agency menajeri olan Bora Sancar, oyuncusu Sertaç Şanlı’ya çeşitli EuroLeague takımlarından ilgi olduğunu söylerken diğer oyuncuları Tolga Geçim ve Buğrahan Tuncer’in ise sözleşme durumlarına yönelik bilgi verdi.

Sancar’ın açıklamaları şöyle:

“Sertaç ile Buğrahan’ın Anadolu Efes ile olan sözleşmesi bu sezon bitti. Tolga Geçim’in bir sezon daha opsiyonlu sözleşmesi var. Sertaç ve Buğrahan Anadolu Efes‘te çok iyi bir sezon geçirdi. Özellikle Sertaç, Dunston‘ın sakatlığı zamanında çok ciddi katkı verdi. Efes bu üç oyuncuyu da takımda tutmak istiyor. Bugünlerde de bu konu üzerinde görüşme halindeyiz. Pandemi sebebiyle Anadolu Efes de bütçe anlamında küçülmeye gidecek kulüplerden bir tanesi. Bu süreçte bir şekilde anlaşmak istiyoruz.

Sertaç’a Avrupa’dan da ilgi var. Çeşitli EuroLeague kulüpleri de ilgileniyor. Üç oyuncu da Anadolu Efes’te kalmak istiyor. Bir hafta içinde sözleşme konuları sonuçlanacaktır.”


Kaynak: Sports TV

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler