NBA tarihinin en hızlı oyuncularından biri olan ve Washington Wizards ile hayli yüklü bir sözleşmesi bulunan John Wall hata üzerine hata yapmaya devam ediyor.

2018 yılının Aralık ayından bu yana sakatlığı nedeniyle basketbol oynamayan Wall, şimdi de Pandemi döneminde parti yaparken olaya karıştı. 

Yoğun alkolün etkisinde olduğu görülen 30 yaşındaki oyuncu Amerika’da bulunan bazı sokak çetelerinin işaretlerini yaparken yanındaki arkadaşı da deste deste para saçmak ile meşguldü.

Bu videonun yayılması üzerine Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Wall:

”Her şeyden önce ailemden, takım arkadaşlarımdan ve beni her zaman destekleyen taraftarlardan özür dilemek istiyorum. Bir hata yaptım ve bundan dolayı pişmanım. Sahada ve daha da önemlisi saha dışında daha iyi olmak için çok çalışmaya devam edeceğim.” ifadelerini kullandı.

2022/2023 sezonuna kadar sözleşmesi devam edecek olan Wall, 2017 yılından takımı Washington Wizards ile 4 yıl için 171 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı. Amerikalı oyuncu yıllık 40 milyon dolara yakın bir para kazanıyor. 

Wall hatırlanacağı üzere geçirdiği topuk bölgesinden yaşadığı sakatlık nedeniyle geçtiğimiz sezon forma giyememiş, ardından evinde kayıp düşerek aşil tendonunu yırtmıştı. Wall en son oynadığı sezon olan 2018/2019 sezonunu 20.7 sayı, 3.6 ribaund, 8.7 asist ortalamalarıyla oynamıştı.

  • 20.7
  • REB
    3.6
  • AST
    8.7

İlgili video:

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir