NBA’de playoff heyecanı devam ederken bu süreçte hayal kırıklığı yaratan Paul George’a art arda darbeler gelmeye devam ediyor. 

Playoff boyunca sergilediği performans ile her daim taraftarın ve basının eleştirisine maruz kalan George elendikten sonra yaptığı açıklamalar ile de takım arkadaşlarını şaşkınlığa uğratmıştı. 

Şimdi ise Hoopshype sitesinde çıkan bir habere göre bir ismi açıklanmayan bir Batı Konferansı’ndaki bir takımın Genel Menajeri Paul George’un pabucunu dama attı.

Bu genel menajere göre Boston Celtics’in genç oyuncusu Jayson Tatum, Paul George’a göre daha iyi iki yönlü oyuncu. Sözlerine devam eden menajer ”Jayson dripling üzeri şut atabiliyor ve rakip takımın en iyi oyuncularını savunabiliyor.” ifadelerini kullandı.

Tatum şu sıralar takımıyla birlikte Doğu Konferansı final serisinde Miami Heat’e karşı mücadele ediyor. Seride Heat’in 2-1’lik bir üstünlüğü bulunuyor.

Paul George ise takımıyla birlikte Batı Konferansı yarı final serisinde 3-1 önde olmalarına rağmen Denver Nuggets’a 4-3 ile elenmişti .

Jayson Tatum sezonu 23.4 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile tamamlarken Paul George sezonu 21.5 sayı, 5.7 ribaund, 3.9 asist ile tamamlamıştı.

Kaynak: Hoopshype

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir