Los Angeles Clippers oyuncusu Paul George takımının Denver Nuggets’a 4-3 elenmesinin ardından yaptığı veya yapamadığı hareketler ile konuşulmaya devam ediyor. 

Playoff boyunca sergilediği performans ile eleştirilerin her daim hedefinde olan George gelen eleştiriler sonrasında Instagram gönderilerini yorumlara kapatmıştı.

Bu hareket sonrasında daha çok eleştiri alan George, Bubble’da bulunmanın kendisini psikolojik olarak etkilediğini de söylemiş ve depresyona girdiğini itiraf etmişti.

Bütün bunların birleşmesi sonucunda George takımının Denver Nuggets’a karşı oynadığı yedinci ve son maçta felaket bir performans ortaya koymuş ve sahada adeta tanınmayacak bir hale gelmişti.

Maç sonunda ise sanki bunları yapan kendisi değilmiş gibi yaz aylarında serbest kalacak bazı takım arkadaşlarına seslenmiş ve: ”Gelecek sezon için kadromuzu korumalı ve yeni bir mücadeleye hazır olmalıyız.” ifadelerini kullanmıştı.

The Athletic’ten Shams Charania’nın haberine göre bu ifadeleri Clippers soyunma odasına şaşkınlık yarattı ve takım arkadaşları 30 yaşındaki oyuncuya adeta göz devirdi. 

Habere göre saha içinde vasat bir performans gösteren George’un gelecek sezon için takım arkadaşlarını ikna etmeye çalışmasının hiçbir anlamı yoktu çünkü kendisi sözlerinin arkasında durmamış ve bu sezon vasat bir performans ortaya koymuştu.

Paul George, Los Angeles Clippers’ın elendiği yedinci ve son maçta 4/16 saha içi isabeti ve 2/11 üçlük isabeti ile sadece 10 sayı atabilmişti. George bir ara bomboş pozisyonda üçlük atarken topu potanın demirlerine çarptırarak imkansızı başarmıştı.

Kaynak: The Athletic / Shams Charania

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir