Geçtiğimiz yaz Brooklyn Nets’e transfer olan ancak sakatlığından dolayı henüz resmi bir maçta forma giyme şansı bulamayan Kevin Durant açıklamalarda bulundu.

Bu sezon ligin en değerli oyuncusu ödülünün Giannis Antetekounmpo’ya gitmesini değerlendiren Joe Budden’ın podcast serisinde Durant, playoffların ödül oylamasına dahil edilmesi gerektiğini düşünüyor.

Kevin Durant: ”Oylamada kriter olarak normal sezona bakılıyor, anlıyorum. Ancak ben senin gibi düşünüyorum, tüm sezonu değerlendirilmesi gerekiyor. Playofflar dahil. Playoffları eklerseniz ‘Bron’ kolayca MVP olur. Ancak Giannis’in neden MVP olduğunu da anlıyorum. İstatistikleri çılgıncaydı.”

Durant aynı podcast serisinde Brooklyn Nets’e koç olarak Steve Nash’i kendisinin seçmediğini ifade etmişti. Antetokounmpo sezonu 29.5 sayı, 13.6 ribaund, 5.6 asist ortalaması ile oynamıştı.

Playoff dönemine gelindiğinde Giannis takımıyla birlikte Miami Heat’e 4-1 elenirken LeBron James’in takımı Los Angeles Lakers şu an Batı Konferansı final serisinde Denver Nuggets’a karşı 2-0 önde bulunuyor.

Kaynak: Joe Budden’s podcast

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir