Chicago Bulls’un kazandığı şampiyonluklarda önemli pay sahibi olan Scottie Pippen, iddialara göre Michael Jordan’a oldukça öfkeli.

ESPN’den David Kaplan’ın aktardığı bilgilere göre Chicago Bulls tarihinin en kıymetli figürlerinden Scottie Pippen, The Last Dance belgeselinde izleyicide uyandırıldığı karakter nedeniyle Michael Jordan’a oldukça öfkeli.

Belgeselde Pippen hakkında Jordan’ın “bencil” kelimesini kullanması, 1997-98 sezonu arefesinde yaz tatilini bölmemek için ameliyat olmayışı, maaşı konusunda tartışmalara sebep olması, maç topunu kullanmayacağı için oyuna dahil olmak istememesi gibi konulara yer verilmişti.

Chicago Bulls’un kazandığı altı NBA şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan Pippen, Jordan’ın arkasında “ikinci adam” olarak nitelendirilmişti. Saha içi ve dışında Jordan ile iyi ilişkilere sahip olan Pippen’ın bu belgeselin akabinde Jordan ile nasıl bir ilişki içinde olacağı ise merak konusuydu.

Chicago Bulls’un eski oyuncusu ve Jordan’ın takım arkadaşı Horace Grant ise The Last Dance belgeselinin son bölümünün yayınlanmasının ardından MJ’in sadece kindar biri olduğunu söylemişti.


Kaynak: ESPN

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir