Turkish Airlines EuroLeague’de son sezonlarda istediği çizgiye ulaşamayan Olympiacos, iddialara göre Kostas Sloukas ile ciddi şekilde ilgileniyor.

Yunanistan merkezli medya organı Sport24’ün haberine göre EuroLeague’de son sezonlarda istenen grafiğe ulaşamayan Olympiacos, eski oyun kurucusu Kostas Sloukas ile ciddi şekilde ilgileniyor. Habere göre taraflar bir kontrat üzerinde el sıkışmaya yakın.

Daha evvel de Sloukas ile ciddi şekilde ilgilenen Yunan devi, habere göre bu yaz Sloukas konusunda mutlu sona ulaşacak ve çatısı altında iki EuroLeague şampiyonluğu kazanan Sloukas’a yeniden kavuşacak.

Kırmızı beyazlıların bu yaz döneminde tek ve en büyük hedefi olmayacak Sloukas ile henüz bir anlaşmaya varılamasa da önümüzdeki günlerde bunun gerçekleşmesi olası. Bartzokas ise yıldız oyuncuyu yeniden Spanoulis ile buluşturmayı ve guard ikilisini Yunan oyunculardan oluşturmayı hedefliyor.

Yunan devinin, gelişiyle birlikte yeniden yukarılara tırmanmasına vesile olacağını düşündüğü Sloukas, Pire ekibiyle iki EuroLeague şampiyonluğuna ulaştı. Fenerbahçe ile de bir şampiyonluğa uzanan Yunan oyun kurucu bu alanda lig tarihinin en başarılı oyuncuları arasında.

Maccabi’nin de transfer listesinde olduğu iddia edilen 30 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz yaz Fenerbahçe Beko ile yeni sözleşme imzalamıştı.


Kaynak: Sport24

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir