Green’e göre LeBron James her zaman Kawhi Leonard’ın önünde #NBA

Los Angeles Lakers’ın görev adamı Danny Green, takım arkadaşı LeBron James’in her zaman Kawhi Leonard’ın önünde olduğunu söyledi.

Daily Star’dan Mark Taylor’a konuşan Danny Green, eski takım arkadaşı Kawhi Leonard‘ın kat ettiği aşamayı göz ardı etmezken şimdiki takım arkadaşı LeBron James‘in ise her zaman onun önünde ve ondan daha iyi bir basketbolcu olduğunu söyledi.

Green’in açıklamaları şu şekilde:

“LeBron yalnızca harika bir oyuncu ve harika bir skorer değil aynı zamanda takım arkadaşlarını da daha iyi bir oyuncu hâline getiriyor. Harika bir oyun kurucu. Harika bir takım arkadaşı, harika bir lider. Saha içi ve dışında ondan iyisi yok ve o bunu çok uzun zamandır yapıyor. İstikrarı inanılmaz.

Elbette Kawhi’ın yeteneği inanılmaz ölçüde gelişti ve ligin en muazzam savunmacılarından biriyken aynı zamanda muazzam bir skorer de oldu. Diziyle ilgili hâlâ tedavi süreci devam ediyor. Dolayısıyla bunun ne kadar uzun süre devam edeceğini bilmiyoruz. O da harika. Nasıl harika bir lider olacağını hâlâ öğrenme aşamasında ve şu ana kadar LA Clippers‘ta iyi iş çıkarıyor. Bana göre LeBron onun önünde, her zaman daha iyi bir basketbolcu oldu.”


Kaynak: Daily Star

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler