EuroLeague’in son şampiyonu CSKA Moskova, Will Clyburn’ü sakatlığa kurban vermesinin ardından yeni bir transfer hazırlığında.

Sports.ru’ya açıklamalarda bulunan CSKA Moskova Başkanı Andrey Vatutin, Will Clyburn’ü sakatlığa kurban vermelerinin ardından oluşan kötü tabloyu onarmak için transfer hazırlığında olduklarını doğruladı.

Vatutin’in açıklamaları şöyle:

“Gerçek şu ki bu takım Clyburn’ün etrafına kuruldu. Hem savunmada hem de hücumda takımımızın omurgası oydu. 1’den 4’e kadar her pozisyonu oynayabilecek ve yine 1’den 4’e kadar her pozisyonu savunabilecek bir oyuncu bulmak mümkün değil. En azından Avrupa’da böyle başka bir oyuncu yok. Dolayısıyla onun yerini doldurmak kolay değil. Henüz bu konuda bir çözümümüz yok. Kadromuzu güçlendirme isteğimizi reddetmeyeceğiz. Transfer piyasasını izliyoruz. Bize bazı oyuncular önerildi ama henüz bir adayımız yok.”

Clyburn’ün sakatlanmasıyla sendeleyen CSKA, Itoudis döneminin en kötü bölümünü geçiriyor. Daha evvel de CSKA’nın transfer için teyakkuzda olduğu iddiaları basketbol kamuoyunda dillendiriliyordu.


Kaynak: sports.ru

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir