Dillon Brooks: “Ben takım arkadaşlarımı yumruklamıyorum”

Dillon Brooks & Draymond Green atışmaları sürüyor.

NBA‘de son dönemde gündemi bir hayli meşgul eden Draymond Green ile Dillon Brooks atışmaları gün geçtikçe sürmeye devam ediyor.

Bu gece oynanan maçta Memphis Grizzlies ile Golden State Warriors karşı karşıya geldi. FedEx Forum’da oynanan karşılaşmada kazanan taraf 131-110’luk skorla Grizzlies oldu.Karşılaşmanın ardından Draymond Green ve Dillon Brooks birbirlerine laf atmayı ihmal etmediler.

Karşılaşmanın ardından Brooks, Green hakkında şu ifadeleri kullandı.

“Bazı komik şeyler söyledi. Ben şampiyonluk oyuncusu değilmişim mesela. Ondan daha iyi bir oyuncu olduğumu biliyorum. Yaptıklarının aynısını yapabilirim. Çok kolay. Sadece işe gelmek yeterli. Ben skor üretmeye, rakip takımın hücum setlerini çözmeye ve takımımı buna göre yönlendirmeye çalışıyorum.”

“Takım arkadaşlarını bana karşı kışkırtması, tam bir ahlaksızlıktı. Zaten öyle bir oyuncu. Ben takım arkadaşlarımı yumruklamıyorum. Oturup insan gibi konuşuyorum. Onları yıkmaya değil, sağlam tutmaya çalışıyorum.”

Dillon Brooks; karşılaşmayı 14 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile tamamladı. Maç sonunda muhabirin ‘oldukça etkileyici bir performans gösterdin’ söylemine “Teşekkürler. Onu, benim hakkımda konuşturun. Benim hakkımda konuşmaya devam etmesini sağlayın.” şeklinde karşılık verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler