DeMar DeRozan’dan Kyle Lowry’ye: “Annemin başka bir oğlu olsaydı, bu Kyle olurdu” #NBA

Chicago Bulls formasıyla oldukça iyi bir sezon geçiren DeMar DeRozan, NBA’deki en yakın arkadaşı olan Kyle Lowry hakkında açıklamalarda bulundu.

Toronto Raptors formasını senelerce birlikte giyen DeMar DeRozan ve Kyle Lowry, hepimizin bildiği üzere iki çok yakın arkadaş ve bir süredir ayrı takımlarda forma giyseler dahi ikisi de açıklamalarında birbirlerine yer vermeye devam ediyor.

Kardeş gibi olduklarını belirten ikiliden DeRozan, ilişkilerine dair yaptığı açıklamada: “Annemin başka bir oğlu olsaydı, bu Kyle olurdu. Onun annesinin başka bir oğlu olsaydı, o da ben olurdum. Bunu bu kadar basit bir şekilde söyleyebilirim. Bu bizim ne kadar yakın olduğumuzu gösteriyor. Bunun benim için ne anlama geldiğini gösteriyor.”

DeRozan ve Lowry, Toronto’da birlikte geçirdikleri altı sezon ve tam olarak 297 normal sezon galibiyeti boyunca gerçekten kardeşçe bir bağ kurmuşlardı. DeRozan’ı Kawhi Leonard paketinin bir parçası olarak Spurs’e gönderen takas onları ilerleyen senelerde rakip haline getirse de aralarındaki bağ hiçbir zaman bozulmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler