John Wall’dan mesaj: “Ben doğuştan hazırım” #NBA

Yeniden parkelere dönmek isteyen John Wall, sosyal medyadan verdiği mesajda dönüş için doğuştan hazır olduğunu söyledi.

Houston Rockets’ın yıldız oyun kurucusu John Wall, NBA’de bu sezon takımının formasını hiç sırtına geçiremedi. Yıldız oyuncu, takımın genel menajeri Rafael Stone ve koç Stephen Silas ile takımdaki rolü hakkında bir görüşme gerçekleştirmiş ve hazır olduğunu iletmişti.

Rockets, Wall’un takımın genç oyuncuları için tamamlayıcı bir rolü kabul etmesini istemişti ancak beş kez All-Star’a giden yıldız oyuncunun bunu yapma konusundaki isteksizliği, bu sezon olası bir geri dönüş için engel olarak gözükmeye devam ediyor. Wall, şayet bu rolü kabul ederse yedek kulübesinden gelerek takımın rotasyonunun bir parçası olabilir.

Ayrıca organizasyon, bu sezon draftlarının 2 numaralı seçimi olan Jalen Green ve oyun kurucu Kevin Porter Jr. etrafında takımı şekillendirmeyi hedefliyor, ancak sakatlıklar sezonun bir noktasında Wall için başka bir fırsat daha yaratabilir.

Instagram hesabı üzerinden dönüşü için bir mesaj veren yıldız oyuncu da bunun için doğuştan ve her zaman hazır olduğunu belirtiyor. Yıldız oyun kurucu, tekrar parkelerde olmak için oldukça istekli gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler