Basketbol dünyasının salgından nasıl etkilendiği sanal ortamda konuşulacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin bugün düzenleyeceği webinarda basketbol camiasının saygın isimleriyle basketbol dünyasının salgından nasıl etkilendiğini konuşulacak.

Yaşanan Covid-19 salgınıyla iptal edilen basketbol liglerinin, Avrupa basketbol endüstrisi üzerinde ekonomik, sosyal ve yönetimsel açıdan ne gibi etkileri olduğu webinarda konuşulacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu’nun 17 Haziran Çarşamba günü 19.30-21.00 saatleri arasında düzenleyeceği webinara konuşmacı olarak Basketbol camiasının saygın isimlerinden Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Menajeri Arzu Özyiğit ve Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören katılacak. 

Konuşmacılara İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürü Dr. Cem Tınaz eşlik edecek. Webinarın moderatörlüğünü spor yorumcusu İhsan Bayülken yapacak. Etkinlikte, salgının saha içindeki yarattığı etkinin yanı sıra ekonomik, yönetimsel ve sosyal etkileri ile FIBA ve Euroleague gibi uluslararası yönetim organlarının alacağı aksiyonlar dahilinde kulüplerin kendi geleceklerini nasıl şekillendirecekleri ele alınacak ve basketbolun yarınları tartışılacak. Oturum sonunda izleyicilerin soruları cevaplanacak.

Etkinlik zoom üzerinden takip edilebilecek. Linke ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler