Los Angeles Lakers’ın bu sezon herkesi şaşırtan ve büyük gelişme kaydeden oyuncularından biri olan Alex Caruso takımı hakkında konuştu. 

The Wall Street Journal’dan Ben Cohen’a açıklamalarda bulunan Alex Caruso, görünüşe göre Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James ile takıma katılmadan önce çok içli dışlı değillermiş.

”Kesinlikle beni tanımıyordu” diyen Caruso James’in takıma katılmadan önce kendisini uzaktan veya yakından tanımadığını söyledi.

Bu sezon Los Angeles ekibinin enerji anlamında en büyük silahlarından biri olan Alex Caruso oyuna girdiği anda gösterdiği çaba ile birlikte takımın kimyasını bir anda değiştirebilme özelliğine sahip.

Yetenek havuzu olarak diğer oyunculara oranla biraz daha alt seviyede kalmasına karşın bunu ortaya koyduğu enerji ile kapatan 26 yaşındaki oyuncu dün gece takımının Denver Nuggets’ı mağlup edip seride 2-0 öne geçtiği karşılaşmada yine çok kritik hamleler yapmıştı.

Dün gece 29 dakika sahada kalan Caruso 3-6 şut isabetiyle 9 sayı, 2 ribaund, 2 asist, 2 top çalma, 1 blok ile istatistik kağıdını doldurmuş ve galibiyette enerjik bir rol oynamıştı.

Kaynak: The Wall Street Journal

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir