Turkish Airlines EuroLeague Final Four 2017’nin finalinde yarın Olympiakos ile karşılaşacak temsilcimiz Fenerbahçe’nin akşam antrenmanının basına açık bölümüne konuk olduk. Röportaj gerçekleştirme fırsatı yakaladığımız Nikola Kalinic, playoff süreci ile birlikte yükselişe geçen performansı ve Koç Zeljko Obradovic’in kendisine olan güveni hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic’in kendisine duyduğu güveni parkede hissedebildiğini ve iyi performans sergileyerek bu güveni yansıtabildiğine inandığını ifade eden Sırp oyuncunun açıklamalarının tamamına içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

”Takım olarak her geçen maç daha iyiye gidiyoruz ve en önemlisi de bu. Ben de takımımın performansına uyum sağladığım için kendimi iyi hissediyorum. Koç bana güveniyor ve onun bana güvendiğini parkede anlayabiliyorum. Onun bu güvenini iyi performansla birlikte parkede yansıtabildiğime inanıyorum.”

”Hiçbir zaman şutuma olan güvenimi kaybetmedim. Gerekli anlarda şut atabileceğimi biliyorum ve her zaman bu şutları attım. Koç taktiksel bağlamda bazı şeylerde gözlerimi açtı ve ben de antrenmanlarda daha kuvvetli ve daha fazla çalışıp, iyi sonuçlar aldım.”

Begüm Ünal

Twitter: @beggysworld

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir