İzmir’de gerçekleşecek PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nın bugün düzenlenen basın toplantısında Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, birtakım açıklamalarda bulundu.

Turnuvanın sponsoru olan PTT’ye teşekkürlerini ileterek konuşmasına başlayan Ömer Onan, 1 – 4 Mart tarihleri arasında yarışacak sekiz takıma da başarılarını iletti. İzmir’de gerçekleşecek bu turnuvaya İzmirli basketbolseverlerin ilgisinin de yoğun olmasını umut etti. İlgili yerlere teşekkürlerini de iletmesinin ardından Ömer Onan:

”Öncelikle PTT ailesine bu değerli organizasyona verdikleri sponsorluk desteği için teşekkür ederim. PTT ile birlikte HDI Sigorta ve Pınar markalarına da organizasyona verdikleri destek için müteşekkiriz. İlerleyen süreçte sponsorluklarımız artacaktır. 1 – 4 Mart arası İzmir’de düzenlenecek PTT Kadınlar Türkiye Kupası süresince ligimizin birbirinden değerli sekiz takımı kupa mücadelesi verecek. İzmirli basketbol severlerin bu organizasyona yoğun ilgi göstereceklerine inanıyorum.

Bornova Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak maçlarımız, TRT ekranlarından basketbolseverlere sunuluyor olacak. Buradan bir kez daha TRT’ye, Kadın Basketbolu’na verdikleri destek için şükranlarımı arz ediyorum. Bizi burada en iyi şekilde ağırlayan Bornova Belediyesi’ne ve Başkan Atilla Olgun’a da teşekkür ediyor, sekiz takımımıza da sakatlıktan uzak, başarılarla dolu bir turnuva diliyorum. Tribünlerin dolduğu, keyifli maçlar izlemeyi ümit ediyoruz.” açıklamalarını kaydetti.


  • Kaynak: Türkiye Basketbol Federasyonu resmi sitesi

Dilara Durmuş

İletişim: dilara-durmus@hotmail.com * dilaradurmusssss@gmail.com

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir