PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nın basın toplantısı bugün gerçekleştirildi

tbf.org.tr
tbf.org.tr

1 – 4 Mart tarihleri arasında İzmir’in ev sahipliği yapacağı PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nın basın toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Bornova Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar ve Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, turnuvada mücadele edecek takımların koçları ve kaptanları katıldı.

Toplantı, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan’ın önemli açıklamaları ile başlarken; Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok ve sonrasında takım koçlarının açıklamalarıyla devam etti.

Konuşmasına Ömer Onan ve Hüseyin Beşok’a teşekkürlerini ileterek başlayarak Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, güzel bir turnuvanın bizleri beklediğinin söz etti. En iyi şekilde ev sahipliği yapacaklarını ve keyifli bir turnuvanın olacağından bahseden Olgun Atilla, turnuvada mücadele edecek tüm takımlara da başarılar dileyerek konuşmasını noktaladı. Olgun Atilla’nın açıklamaları şu şekilde:

”Öncelikle TBF’nin çok değerli iki yöneticisi olan Ömer Onan ve Hüseyin Beşok’a ki biz onları 12 Dev Adam olarak tanıyoruz, teşekkür ediyor ve hoşgeldiniz diyorum. Bu kupada yer alacak takımlarımızla birlikte bugün bizi yalnız bırakmayan basın mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Bu organizasyona ev sahipliği yapmak bizler için büyük bir onur. Dört gün boyunca tüm Bornova’yı bu güzel turnuvaya destek olmaya davet ediyorum. Ümit ediyorum ki en iyi şekilde ev sahipliği yapacağız.

Bornova, ilklerin yaşandığı önemli bir spor merkezi. Sponsorlarımızın ve TRT’nin de desteğiyle birbirinden keyifli ve çekişmeli maçlara ev sahipliği yapacağız. Bu vesileyle Bornova’dan, Çamdibi’nden yetişip adını tüm dünyaya duyuran Hüseyin Beşok’a da bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni inşaa ettiğimiz salona da onun adını vermiş olmak, bizler için onur verici. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm takımlara başarılar diliyorum.”

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla’nın ardından mikrofonu eline alan Hüseyin Beşok, sözlerine ilgili yerlere, kişilere teşekkür ederek başladı. Kupa mücadelesinde yarışacak tüm takımlara başarılar da dileyen Hüseyin Beşok’un açıklamaları şu şekilde:

”Öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Burada olmak benim için önemli bir anlam taşıyor. Doğup büyüdüğüm bu yerde böylesine takdir görmek mutluluk verici. PTT Türkiye Kupası’na katılan tüm takımlarımıza, sponsorlarımıza ve TRT’ye teşekkür ediyorum. Tüm takımlarımıza iyi şanslar diliyorum, İzmirli basketbol severlerin en iyi şekilde salonları dolduracağına ve keyifli bir turnuva izleyeceğimize inanıyorum.”


  • Kaynak: Türkiye Basketbol Federasyonu resmi sitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Ömer Onan: ”Orhun Ene ile nice başarılar yaşayacağımıza inanıyoruz”

Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Ömer Onan, A Milli Erkek Basketbol Takımımızın yeni antrenörü Orhun Ene'nin imza töreninde konuştu. Ene ile nice başarılar kazanacaklarına inançlarının tam...

EuroLeague’de Türkiye dışında forma giyebilmiş nadir Türk oyuncular | GALERİ

Neden iki elin parmağını geçmiyor, sorun kalite mi? Hazırlayan: Onur Coşkun Sorun kesinlikle kalite değil. Alt yaş gruplarındaki organizasyonlarda muadili oyunculara karşı üstünlük kuran ya da...

Ömer Onan: ”Shane Larkin, Kasım’da Türk statüsü ile kadroya alınabilir”

Türkiye Basketbol Federasyonu Üst Düzey Yöneticisi Ömer Onan, Anadolu Efes'in yıldız oyuncusu Shane Larkin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Larkin'in milli takımda ilk maçını oynamadığı sürece...