Türk basketbolunun önemli yapıtaşlarından birisi olan Banvit Basketbol Kulübü, önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Banvit A.Ş.’nin desteğiyle 11 yıldır devam eden “Kızlar Banvit’le Okula” projesi, bu sene de çok güzel görüntülerle karşımıza çıktı.

Burs programı kapsamında Bandırma ve çevresinde eğitim olanaklarına ulaşmakta güçlük çeken kız çocukları, Banvit’in basketbol oyuncularıyla bir araya gelip renkli bir 2018 takviminin parçası oldu.

Oyuncular ve miniklerin fotoğraflarını ünlü fotoğrafçılar çekerken ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu‘nun yanında Mine Tugay, Tamer Yılmaz, Sefa Yılmaz ve Mehmet Kırali gibi isimler de projeye destek sağladı.

Banvit Basketbol Kulübü, ayrıca eğitim sürecinde öğrencilerin ailelerine ulaşıp gerçekleştirdiği toplantılarla ailelerin de farkındalıkların arttırılmasına katkı sağlayıp basketbolun, bir oyundan daha fazlası olduğunu da gösteriyor.

Banvit 2018 Takvimi’nin satışa sunulacağı yerler:

  • Banvit Basketbol Kulübü
  • Morhipo.com
  • Seçili Boyner Mağazaları:

-İstanbul Avrupa Yakası (Akbatı AVM, Beylikdüzü Migros, Cevahir AVM, İstinye Park, Mall of İstanbul, Marmara Forum, İstanbul Forum, Marmara Park)

-İstanbul Anadolu Yakası (Akasya AVM, Capitol, Brandium AVM,

-Ankara (Panora AVM)

Barış Cevahir

Twitter: @cevahirbaris, Mail: cevahir154@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir