LeBron James emekli olmuyor: ”Basketbol oyununu seviyorum!”

LeBron James için emeklilik kararı bir sonraki sezona belki de sezonlara kaldı çünkü onun parkeden ayrılmaya hiç niyeti yok.

2022-23 NBA sezonunun sona ermesiyle beraber emekliliği ciddi şekilde düşünen LeBron James konuya açıklık getirdi. Los Angeles’ta düzenlenen ESPY Ödülleri gecesinde mikrofonu eline alan King James, herkesin merak ettiği o emeklilik sorusunun yanıtını verdi.

”Sahada her şeyimi veremediğim gün işimin bittiği gündür” diyerek sinyali verdi ve ekledi:

”Benim için gerçek soru şu: Bu oyunu hile yapmadan oynayabilir miyim? Sahada her şeyimi veremediğim gün işimin biteceği gündür. Neyse ki şanslısınız, bugün o gün değil!”

Emekli olmayacağını açıklayan LeBron, her zaman olduğu gibi bir kez daha basketbol oyununu ne kadar sevdiğinden bahsetti. O, 20 yıllık profesyonel basketbol kariyerinde kırılmadık rekor bırakmamaya çalışıyor ve yıllanmış şarap misali hırsı da isteği de her geçen gün artıyor.

”Kaç sayı daha attığım veya sahada ne yapıp yapamayacağım umurumda değil” diyerek bu oyunu sadece sevdiği için oynayacağının da altını çiziyor:

”Bu akşam bu anı milyonlarca kez söylediğim bir şeyi söylemek için kullanmak istiyorum ve bunun hakkında konuşmaktan asla bıkmayacağım: Bu oyunu seviyorum, basketbol oyununu seviyorum!”

LeBron James’in emeklili olmaması için beş neden içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler