Zor günler geçiren Trabzonspor Basketbol’da Yönetim Kurulu, olağanüstü toplanıyor!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezona oldukça kötü bir başlangıç yapan ve arka arkaya sonuçlar alan Trabzonspor Basketbol, olağanüstü toplantı kararı aldı.

Kulüp tarafından yapılan resmi açıklamada Yönetim Kurulu’nun olağanüstü toplanacağı kararının alındığı belirtildi.

Bordo mavili ekip, toplantıda çıkacak kararın ardından kamuoyunu konuyla ilgili bilgilendireceğini de vurguladı.

Alınan kötü sonuçlarla geçtiğimiz hafta takımın başına Ozan Bulkaz’ı getiren Karadeniz ekibi, 13 haftada aldığı 3 galibiyet ve 10 mağlubiyetle 14. sırada yer alıyor

Trabzonspor Basketbol cephesi şu açıklamalarda bulundu:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde yer alan takımımızın son dönemlerde almış olduğu saha sonuçları ve içinde bulunduğu maddi kriz, yürekleri bu renkler için çarpan milyonlarca taraftarımız gibi yönetim kurulumuzu da derinden üzmektedir.

Yönetim kurulumuzun bu renklere karşı sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumluluklar nezdinde en doğru kararın alınacağını, bu renklere gönül vermiş ve bu takımın gerçek sahibi taraftarlarımıza belirtmek isteriz.

Bu doğrultuda yönetim kurulumuz, perşembe günü Trabzon’da olağanüstü toplanma kararı almıştır. Kulübümüzün demokratik yapısı içinde takımımızın geleceği konusunda gerekli kararlar alınacaktır.

Gerçekleştirilecek bu toplantının ardından camiamızı ve taraftarlarımızı alınan kararlar konusunda bilgilendirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler