Zion Williamson: ”New Orleans’ı hayal kırıklığına uğratmayacağım!”

Dün akşam kulüple masaya oturan Zion Williamson, yeni kontratını imzalamasının ardından duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Bir sezonu kenarda geçiren Zion Williamson, yeni sezonla beraber parkelere geri dönüyor. Aylardır süren döndü dönecek soru işaretleri geçtiğimiz haftalarda son bulmuştu. Dün akşam da yeniden masaya oturan Zion’u New Orleans Pelicans formasıyla izlemeye devam edeceğiz.

2019 NBA Draft’ında 1. tur 1. sıradan seçilen Williamson, koca bir sezonu sakatlığı sebebiyle kaçırdı. Rehabilitasyon sürecinde aldığı kilolarla da dikkatleri üzerine çekti. Şimdiyse maksimum çaylak kontratını imzaladı ve yeni sezona hem mental hem de fiziksel anlamda hazırlanıyor.

22 yaşındaki gözde isim, kulübün kendisine inanmaktan vazgeçmediği için müteşekkir olduğunu her fırsatta dile getiriyor. İnananları, kendisi de dahil olmak üzere hayal kırıklığına uğratmayacağının altını çizdi.

”Ailemi hayal kırıklığına uğratmayacağım. New Orleans’ı hayal kırıklığına uğratmayacağım. Ve en önemlisi, kendimi hayal kırıklığına uğratmayacağım.”

Bir kazanan olduğumu kanıtlamak istiyorum diyen Williamson’ın nihai hedefi şampiyon olmak: ”Bir kazanan olduğumu kanıtlamak istiyorum. Bu kadar basit. Hepiniz geçen yıl takımın neler yaptığını gördünüz ve buna katkıda bulunacağım için heyecanlıyım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler